Xiaomi Massage Gun Mini

119,00

Dizajn i lehtë dhe kompakt, arritje e thellë në indet e muskujve, lehtëson lodhjen dhe dhimbjen e muskujve. 3 koka masazhi dhe rregullimi inteligjent i shpejtësisë

Disponueshmëria: Në stok

119,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177786112 Categories:

Specifikat

re shpejtësi masazhi të rregullueshme:
Modaliteti 1 / Zbutja e stresit, Lehtësimi i lodhjes –
Modaliteti 1600 rpm 2 / Aktivizimi i thellë i muskujve –
Modaliteti 2000 rpm 3 / Relaksimi pas stërvitjes – 2500 rpm

Materiali:
PC + najlon

Koka masazhuese:
(1) Koka në formë U – E përshtatshme për pjesën e poshtme të shpinës, shtyllës kurrizore dhe këmbëve 
(2) Kokë me top – E përshtatshme për grupe të mëdha muskujsh si shpatullat, shpina, krahët, ijet dhe këmbët
(3) Koka e sheshtë – Masazh relaksues i të gjitha grupeve të muskujve

Treguesi:
LED

Zhurma e funksionimit:
40dB

Bateria:
2600 mAh
Jetëgjatësia e baterisë deri në 13 orë

Karakteristika të veçanta:
Rregullimi inteligjent i presionit
Mbrojtja e kohëmatësit 15-minutëshe
Mbrojtja nga presioni i tepërt
Mbrojtja e temperaturës

Koha e karikimit:
Deri në 4-5 orë

Përmasat (J x P x H):
101 x 139 x 45 mm

Pesha:
375 g

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë