Mi 4K Laser Projector 150

2.490,00

Video projektori Mi 4K 150?, njė ekran masiv pėr shtėpinė tuaj.
Ky projektor mund tė projektojė imazhe ose video me madhėsi deri nė 150 inē dhe cilėsi superiore 4K. Ėshtė njėsoj si t’i sillni mbrėmjet e teatrit ose kinemasė nė shtėpi. Ka kontrast 3000:1, tė krahasueshėm me atė qė gjendet nė kinematė mė tė mira dhe ngjyra tė gjalla dhe plot dritė. I pajisur me teknologjinė mė tė re ALPD 3.0 nga Appotronics e cila jo vetėm qė ju mundėson imazhet e qarta pėr tė cilat folėm, por gjithashtu zgjat jetgjatėsinė e produktit.

Disponueshmëria: Në stok

2.490,00

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177719417 Category:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë