Xiaomi Mi Robot Vacuum S10 Mop Pad

12,90

Xiaomi Robot Vacuum Mop S10 Mop Pad është shoqëruesi i përsosur për Fshesë me vakum Xiaomi Robot. E bërë nga një material pëlhure e qëndrueshme, kjo leckë e lehtë për t’u përdorur është projektuar për t’ju ndihmuar të mbani dyshemetë tuaja të pastra. Thjesht bashkojeni atë në bazën e vakumit Xiaomi S10 dhe shikojeni të bëjë magjinë e tij. Me Mop Pad, dyshemetë tuaja së pari pastrohen me fshesë me korrent dhe më pas pastrohen me një lëvizje të shpejtë—duke i mbajtur ato pa njolla me përpjekje minimale të kërkuar. Harrojeni për orët e gjata të shpenzuara me duar dhe gjunjë duke pastruar dyshemetë – lëreni S10 të bëjë punën e pistë për ju!

Disponueshmëria: Në stok

12,90

Disponueshmëria: Në stok

Blej Tani
Në shportë
SKU: 6934177795152 Category:

Specifikat

Marka: Xiaomi
Emri i produktit: Mop Pad
Lloji i produktit: Aksesor i fshesës me korrent
Modele të pajtueshme: Xiaomi Robot Vacuum S10 / S12
Ngjyra: Gri

Paketa Përfshin
2 x leckë për pastrim

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë