Xiaomi 12T Pro 12/256GB

819,00

Xiaomi 12T Pro është smartphone i përsosur. Do t’ju joshë me teknologjinë e tij të imazhit 200 MP, procesorin ultra-efikas Snapdragon® 8+ Gen 1, procesorin 4 nm dhe baterinë e fuqishme 5000 mAh që karikohet në vetëm 19 minuta! 12/256GB

Disponueshmëria: Jasht stokut

SKU: 6934177797521 Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë