Xiaomi 11T 8GB+256GB

599,00

Xiaomi 11T ka kamera të nivelit profesional 108MP, ekran 120Hz AdaptiveSync AMOLED dhe karikim turbo 67W. Çlironi imagjinatën tuaj! Tani mund të shkrepni foto dhe video si një profesionist i vërtetë dhe të mos shqetësoheni për baterinë. Bateria e Xiaomi 11T nuk do ju lër asnjëherë në baltë.

 

Ngjyra
Celestial Blue

599,00

Disponueshmëria: Jasht stokut

Blej Tani
Në shportë
SKU: N/A Categories:

Kategoritë

_____________________________

Lista e deshirave

_____________________________

Kontakt

info@xiaomistore-ks.com
+383 (48) 44 55 00
Albi Mall, Kati 0 – Hyrja B, Prishtinë